USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Oceans At Divi Little Bay Little Bay Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Oceans At Divi Little Bay Little Bay Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Oceans At Divi Little Bay Hotel

Vroegtijdige boeking
2026-07-06
2026-07-07

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

44

Oceans At Divi Little Bay Hotel 4*

 Wi-Fi

WiFi

 Gratis parkeren
 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Zwembad

Buitenzwembad

 Eigen strand

Strandtoegang

 Fitness/Gymzaal

Fitnesscentrum

 Sportactiviteiten

Snorkelen

 Spa en ontspanning

Spa en wellnesscentrum

Complete lichaamsmassage

Hoofdmassage

Rugmassage

Jacuzzi

 Eten op locatie

Restaurant

Snackbar aan het zwembad


Oceans At Divi Little Bay Hotel ligt op circa 25-minuten loopafstand van de Yoda Guy Movie Exhibit en beschikt over wifi in openbare gebieden. Het hotel binnen het bereik van de Gerechtsgebouw van Philipsburg biedt uitzichten op het zwembad en een een zwembad.

Het 4-sterrenhotel is gelegen op 2 km afstand van de Sint Maarten Zoo. De gasten kunnen naar Quarter of Orleans gaan, het is 10 minuten rijden van Oceans At Divi. Dit pand kunt u op een korte afstand van de Great Bay vinden. Het Fort Amsterdam is op een steenworp afstand van dit hotel geplaatst.

Dit pand in Little Bay beschikt over 95 kamers met een balkon, ingericht met een bureau. Een flatscreen TV met satellietzenders en gemakken zoals een strijkijzer en strijkplank, airconditioning zijn ook aanwezig. Gasten zullen genieten van een haardroger en handdoeken in de aparte badkamers met een inloopdouche en een apart toilet.

Oceans At Divi biedt dagelijks een continentaal ontbijt. Bij dit hotel in Little Bay hoort Pure Ocean restaurant met Amerikaanse keuken.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Belair
    766 km
  • Little Bay
    947 km
  • Smart Pet Shop B.V
    801 km
  • Catholic Cemetery
    132 km
  • Kingdom Hall of Jehovah't Witnesses
    935 km
  • Former Jewish Burial Ground
    263 km
  • Beach Plaza
    522 km
  • Great Bay Beach
    78 km
  • Great Bay
    701 km
  • Angelic Touch
    576 km
  • Luchthavens
  • Sint-Maarten Luchthaven
    11 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Lift
  • ATM/Geldautomaat
  • Koffiebar
  • Rookdetectors
  • Brandblussers

Horeca

  • Droger
  • Keukengerei
  • Restaurant
  • Snackbar aan het zwembad
  • Speciale dieetmenu's

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Strandtoegang
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Karaoke
  • Live-entertainment
  • Zonneterras
  • Spa en wellnesscentrum
  • Jacuzzi
  • Rugmassage
  • Hoofdmassage
  • Complete lichaamsmassage
  • Voetmassage
  • Fitnesscentrum
  • Snorkelen
  • Aerobics
  • Zwembad met uitzicht
  • Ondiep gedeelte

Diensten

  • Huishouding
  • Autoverhuur
  • Tours/Ticketservice
  • Winkels/ Commerciële diensten
  • Welkomstdrankje
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Happy hour

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Kinderbuffet
  • Parketvloer

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 16:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf Oceans At Divi Little Bay Hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Oceans At Divi Little Bay Hotel te komen.
  • Hoe ver is de luchthaven Sint-Maarten van 4-sterren Oceans At Divi Little Bay Hotel?

    Er is een 15 km afstand tussen Sint-Maarten en 4-sterren Oceans At Divi Little Bay Hotel.
  • 🚗

    Kan ik mijn auto vlakbij Oceans At Divi Little Bay Hotel parkeren?

    Oceans At Divi Little Bay Hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • 🕗

    Wat is het laatste dat we kunnen van 4-sterren Oceans At Divi Little Bay Hotel uitchecken?

    Klanten van 4-sterren Oceans At Divi Little Bay Hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken.
  • 💵

    Wat is de prijs van een kamer in dit 4-sterren hotel?

    De gemiddelde kamerprijs in dit 4-sterren hotel is $633. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethoden zijn togestaan bij dit hotel in Little Bay?

    Gasten van dit hotel in Little Bay kunnen betalen met Visa, American Express en Discover.
  • 🚪

    Welke kamertypes worden aangeboden in Oceans At Divi Little Bay Hotel?

    In Oceans At Divi Little Bay Hotel kunnen gasten uit Kamer met een King Size Bed, Kamer met een Queen Size Bed, Suite met een Slaapkamer en een King Size Bed kiezen.
  • 📱

    Zijn er zakelijke faciliteiten beschikbaar in dit 4-sterren hotel?

    Zakelijke gasten van dit 4-sterren hotel kunnen gebruik maken van conferentievoorzieningen en een bureau.
  • 🛀

    Welke spabehandelingen worden aangeboden in 4-sterren Oceans At Divi Little Bay Hotel?

    Gasten van 4-sterren Oceans At Divi Little Bay Hotel kunnen genieten van hoofdmassage en rugmassage en ook een bezoek brengen aan een wellnesscentrum met een spadienst.
  • Wat voor soort zwembad is er bij Oceans At Divi Little Bay Hotel?

    Er is een zwembad beschikbaar bij Oceans At Divi Little Bay Hotel.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-06
2026-07-07

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Oceans At Divi Little Bay Hotel, Sint Maarten

Little Bay Road, Little Bay, Sint Maarten

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved